Ülkemiz saatine bağlı olarak bugün 3’te gerçekleştirilecek olan etkinlikte HTC yeni telefon modeli olan HTC 10’u resmen duyuracak. Tanıtacağı ve piyasaya yeni süreceği akıllı telefon ile beraber mobil dünyada birçok denge değişecek. One M serisini incelediğimiz zaman yeni modelle arasında tasarım farklılıkları bulunuyor. HTC yeni modelinde One M tasarımının oldukça dışına çıkmış. Telefonun donanım bölümü de oldukça yüksek özellikli ekipmanlar ile donatılmış.

Yeni modeli test eden kullanıcılar HTC10’un pil ömrünün diğer cihazlara göre daha dayanıklı olduğunu belirdiler. Stabil çalışan telefonunun ses özellikleri de bir hayli üst seviyede. Özellikleri yavaş yavaş gelen bu sıra dışı telefonun tanıtılmasına saatler kala teknoloji severlerin heyecanı da artıyor.

HTC 10 LifeStyle

Bugün gerçekleştirilecek olan etkinliğin odak noktası her ne kadar HTC 10 olsa da gelen son bilgilere Tayvanlı şirket yapılacak olan etkinlikte HTC 10 LifeStyle adında başka bir model daha tanıtacak. Şirketin resmi verileri kontrol edildiği zaman ve Exif verileri göz önüne alındığı zaman HTC 10 LifeStyle modeli HTC 10 modelinin su ve toza karşı dayanıklı olanı olacak.

HTC 10 modeline göre daha yüksek pil kapasitesine sahip olması beklenen HTC 10 LifeStyle’ın işlemcisi de Snapdragon 652 olacak. 8 çekirdekli olan bu işlemciye 3 GB RAM ile beraber 16 GB dahili hafıza birimi de eşlik edecek. Telefonda işletim sistemi olarak Android 6.0 tabanlı Sense 8.0 kullanılacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz