Ana Sayfa Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları en son 11 Aralık 2017 tarihinde güncellenmiştir.

1 – İşbu web sitesine; https://webellek.com/ web adresinden ulaşılmaktadır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul etmektesiniz.

https://webellek.com/ bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

2 – https://webellek.com/ yönetimi site içeriğinin doğruluk veya kesinliği konusunda hiçbir garanti vermemez. İçeriklerde öznel yargılara yer verilmiş olabilir.

3- İş bu sitede üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlanmaktadır. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte ve denetlememektedir. Bu sitede ve üçüncü şahıs sitelerindeki içerik olduğu gibi sağlanmaktadır ve yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz hususlar dahil hiçbir konuda açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. Ayrıca, bu durum üçüncü kişilerin web sitelerinin içeriğinin doğruluğu ve güvenirliğinin onaylandığı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle üçüncü kişilerin web sitelerinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin doğruluğu ve güvenilirliğinin tarafımızdan onaylandığı anlamı da asla çıkarılmamalıdır.

İşbu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.

3 – İş bu web sitesi, içeriklerine yorum yapan kişilerin IP adresi, elektronik posta adresi, isim ve soy ismini kayıt altında tutmaktadır ve hukuki bir durum sonucu istendiğinde paylaşabilir.

4- İş bu web sitesi tüm kullanıcılarının kullanıcılarının tarayıcı türü, işletim sistemi, erişim süresi ve ilgili web adresi gibi istatistiksel bilgileri toplayabilir ve kayıt altında tutabilir. Bu bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılabilir.

5 – Yukarıda yazılı hüküm ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.