Google Play Store'da Bulunan Güzel UygulamalarGoogle Play Store son zamanlarda yaptığı değişiklikler ile artık kriterlerine uygun olmayan uygulamaları bünyesinde barındırmıyor ve her uygulamanın başvurusunu kabul etmiyor. Ancak bu noktada Android kullananların da bildiği en güzel özelliklerden biri olan APK’lar sayesinde Play Store üzerinde yer almayan uygulamaları ve oyunları telefonunuza indirebiliyor ve kurabiliyorsunuz. Ancak bu hizmeti telefonunuzda çalıştırabilmek için bazı ayarları yapmanız gerekiyor. APK’ların kurulumuna izin vermek için telefonunuzun “Ayarlar” sekmesine girdikten sonra “Güvenlik” kısmından Bilinmeyen kaynaklar kısmına onay vermelisiniz. Gerekli izinleri sağladıktan sonra telefonunuza indirmiş olduğunuz APK’ları Android Paket Yükleyicisi sayesinde telefonunuza kurabilirsiniz.

 

[vc_message color=”alert-block”]

Android cihazlara Google Play Store haricinde uygulama yüklemenin her zaman bir risk unsuru olduğunu unutmayın, eğer yükleyecekseniz de yayımcının resmi sitesini tercih edin. Bu tür uygulamaları yüklemeniz durumunda oluşabilecek sorunların sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

[/vc_message]

Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.

 

Aptoide

aptoide

Play Store’un alternatifi olarak sayılabilecek bu uygulamanın en güzel yanı çıkan uygulamaların eski versiyonlarına da erişebiliyor olmanız. Örneğin Twitter’ın yeni güncellemesinden sonra telefonunuzda bir sıkıntı çıktığı takdirde buradan eski versiyonu indirebilirsiniz.

 

WhatsOnline

whatsonline

İlk olarak WhatsDog ile başlayan WhatsApp’taki stalk dönemi birbirini izleyen uygulamalar ile devam ediyor. WhatsOnline sayesinde merak ettiğiniz kişilerin çevrimiçi durumlarına kaç saat uygulamada kaldıklarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

 

Doremi Müzik

Youtube’da sevdiğiniz müzikleri kaydetmeye ve uygulamalarınız üzerinde dinlemeye yarayan bu program ile online olarak videoların ses kalitelerini de ayarlayabiliyorsunuz. Spotify gibi uygulamalar paralı olduğundan ötürü artık kullanıcılar alternatif platformlara yöneliyorlar.

 

VoScreen

voscreen

Güzel Android uygulamaları arasında yer alan ve ülkemizde geliştirilen bu uygulama sayesinde İngilizce bilginizi daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Play Store’dan kaldırılan bu uygulamanın APK’sına erişerek çalışmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here