2007 yılından beri büyük bir bağlılık ve tutkuyla oynanan, Türk oyuncular tarafından da bir hayli rağbet gösteren War Rock, yeni nesil oyunların çıkışıyla beraber popülerliğini yitirmişti ve kısa süre önce Nexon tarafından kapatılmıştı. Ancak, Black Shot ve Dekaron oyunları ile tanınan Papaya Play, War Rock serüvenini kaldığı yerden, yine Free to Play olarak devam ettirecek.

War Rock ile beraber bünyesinde dört farklı oyunu barından Papaya Play, oyunu sık sık güncelleyerek modern bir hale getirmeyi hedefliyor. Oyuna geri dönen binlerce oyuncuya bakıldığında Papaya Play’in şimdiden bu hedefi doğrultusunda büyük bir ilerleme gerçekleştirmiş olduğu ortada.

Papaya Play’in hedefi oyunu modern ve iyileştirilmiş bir hale getirip olduğu gibi bırakmak değil. Şimdiden oyuna iki yeni harita, turnuva modu ve daha önce görülmemiş ögelerden oluşan bir güncelleme paketi yayınlandı. En önemlisi oyunun hack koruma sistemi EasyAntiCheat ile değiştirildi. Böylece mevcut ve geliştirilmeye çalışılacak hilelerin önüne geçilebilecek.

Eğer Nexon döneminde War Rock oynayan bir oyuncuysanız hesabınızı, 16 Ağustos 2017 tarihine kadar Papaya Play’e taşıyabilirsiniz. Böylece karakter adı, ögeler, başarımlar, klan ilerlemesi ve arkadaş listesine kadar bir çok veriyi kaybetmeyeceksiniz. Yeni gelen oyunculara ise bir başlangıç seti verilecek. Nexon’daki War Rock hesabını, Papaya Play’e taşımak isteyen oyuncular, Papaya Play müşteri destek sayfasından ticket yollamaları yeterli.

Ticket gönderebileceğiniz adrese buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca War Rock WRC e-pin kodların BursaGB, AtaGame ve GameBayi üzerinden tedarik edebileceğinizi unutmayın.

Oynanış Videosu:

 

Vertigo Games Hakkında

2006 Yılında kurulan Vertigo Games, aksiyon dolu çevrimiçi FPS oyunları konusunda uzmanlaşmış bir oyun geliştirme şirketidir. Vertigo Games’in ilk FPS oyunu olan BlackShot ve Distop kapitalistbir gelecekteki inanılmaz savaşları ele alan senaryolara sahip. Hızlı, rekabetçi bir FPS deneyimi yaşatan Vertigo Games, 2008’de BlackShot’u sadece Çin’de piyasaya sürmüştür. Şimdi ise bu oyun Singapu, Malezya ve daha 42 Avrupa bölgesinde daha oynanan oyuncular tarafından beğeni toplamaktadır.

Papaya Play Hakkında

2016 Yılında, Papaya play ve Vertigo Games America inc. ile birlikte bir oyun portalı kuruldu ve Vertigo Games tarafından geliştirilen oyunlar Papaya Play ile yayımlanmakta. Şuan da bünyesinde BlackShot, Dekaron ve La Tale’den sonra War Rock oyunlarını barındırarak, kullanıcılara kaliteli hizmet sunmaktadır. Papaya Play ekibi deneyimli yayıncılar ve mükemmeliyet standartlarını korumaya çalışan yetenekli kişilerden oluşur. Hedefleri ise çevrimiçi pazar ve olağanüstü oyun deneyimleri sunup, yepyeni oyunlar geliştirmeye devam etmek.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here