League of Legends’ın topluluğa açık beta deneme aracı olan PBE’de sürekli yeni güncellemeler geliyor. Oyunun gelişebilmesi ve oyun deneyiminin daha iyi olabilmesi için oyuncular bu tür özellikleri deneyebiliyor. Yani PBE, League of Legends’ın ana sunucularına bir yenilik gelmeden önce kullanıcıların denedikleri sunucu gibi tanımlanabilir.

14 Ağustos tarihinde de yeni bir güncelleme ile uyanmıştık güne.Güncellemede oyun içi oyun oynanma da bir değişiklik olmamıştı. Fakat şampiyonların yetenek güçlerinde bir çok değişiklik yapılıp yeni kostümler ve sihirdar simgeleri dikkat çekti. Bu yazımızda sizler için genel olarak gelebilecek her türlü yeniliği derledik.

Urgot ve Ezreal’deki yetenek gücü değişiklikleri kimilerini üzerken kimilerini mutluda etse hak verilebilecek bir değişiklik olduğu görüşü daha fazla. Yeni şampiyon ORNN üzerine yeni ses dosyaları da yakın zamanda paylaşılacak olduğu bilgisi Riot ekibinden geldi.

İlk olarak oyuna Yıldız Muhafızı kostüm serisi geldi. Gayet dikkat çekici olan bu kostümler çok kullanılacak!

İçindekiler

Yıldız Muhafızı Ahri

Yıldız Muhafızı Ezreal

Yıldız Muhafızı Miss Fortune

Yıldız Muhafızı Soraka

Yıldız Muhafızı Syndra

Kostümler dışında giriş ekranında bir değişikliğe gidildi. Yeni çıkacak olan ORNN şampiyonun giriş ekran şablonu yüklendi.

Dengeleme Değişiklikleri
Ezreal
Gizemli Atış [ Q ] Salgırı Gücü Yüzdesi %110′ dan %125′ e yükseldi.
Urgot
Hiperkinetik Konum Değiştirici [ R ] Yavaşlatma süresi 3 saniyeden 4 saniyeye çıktı.
Diğer PBE güncellemelerini tekrar incelemek üzere şimdilik hoşcakalın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz