Geçtiğimiz haftalarda Hearthstone’a yeni bir güncelleme geldi ve oyun yeni Tavern Brawl ile birlikte “The Midsummer Festival” moduna geçti. Mid Summer Festival kapsamında oyuncular günlük görevlerini tamamladıktan sonra normalde kazandıklarının iki katında altın kazanıyor. Hearthstone gibi iyi bir yere gelebilmek için çok uzun süre oynamak veya para yatırmak gereken bir oyunda da bu iki kat altın görmezden gelinemeyecek bir avantaj. Bazı eski oyuncuların bile sırf bu fırsatı kaçırmamak için oyuna geri döndüğü biliniyor.

Ağustos 2017 ile birlikte Knights of the Frozen Throne paketi (expansion) geleceği bilindiğinden herkes bu “2x gold” bonusunun yeni gelen paket ile biteceği gibi bir yanılgıya düştü. Ancak aslında resmi Hearthstone Twitter hesabının paylaştığı festivalin duyuru Tweetinden The Midsummer Festival’in yalnızca iki hafta süreceği belirtilmiş.

Söz konusu tweet:

Bu da iki kat altın bonusunun 19 ya da 20 Temmuz 2017 tarihinde biteceğini gösteriyor. Tüm okurlarımıza daha süre var gibi bir yanılgıya düşmeden 19 Temmuz öncesinde görevlerini tamamlamalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca yeni genişleme paketi (expansion) ile birlikte kart paketi açımında oyuncuların hem şansını artıracak hem de istemeyeceği Legendary kartları çıkarmalarını engelleyecek bir güncelleme geleceğinden fazla altının ihtişamına kapılarak “we are gonna be rich” demeden beklemenizi öneririz.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here